top of page

Реструктуризація та Банкрутство

Системні процеси і тенденції в економіці України в останні роки спричинили зростання попиту на юридичні послуги з реструктуризації проблемної заборгованості та юридичного супроводу процедури банкрутства. Адвокатська компанія «Андрій Мягкий і Партнери» пропонує повний комплекс послуг у сфері процедур реструктуризації та банкрутства неплатоспроможного боржника. Для кожного клієнта ми розробляємо комплексну стратегію, яка поєднує судові та позасудові методи, а також проводимо складні переговори щодо реструктуризації заборгованості та забезпечуємо повний супровід процедури банкрутства. Завдяки багаторічному унікальному досвіду в різних видах фінансових транзакцій фахівці компанії «Андрій Мягкий і Партнери» на високому професійному рівні представляють інтереси як боржників, так і кредиторів, а також виступають у ролі арбітражних керуючих.

Ми знаємо, що у веденні справ про реструктуризацію та банкрутство важливо розуміти специфіку бізнесу кожного клієнта, адже саме це дозволяє успішно представляти його інтереси у ході справи, починаючи від ініціювання процедури і закінчуючи продажем активів, санацією або ліквідацією підприємства. Наша компанія працює з експортно-кредитними агенціями, державними установами, страховими компаніями, поручителями і позичальниками у банківському, державному і страховому секторах економіки. Також ми супроводжуємо процеси реструктуризації міжнародної заборгованості та продажу проблемних активів.

Завдяки такому різнобічному досвіду юридичної роботи в різних галузях наші фахівці справді розуміють потреби клієнтів і розробляють найбільш ефективні стратегії реструктуризації проблемної заборгованості в кожному окремому випадку.

 

Наші основні послуги у сфері реструктуризації та банкрутства:

 

ведення справ про банкрутство, у тому числі захист прав кредиторів, відстоювання кредиторських вимог у судах;

послуги арбітражних керуючих;

оцінка фінансового стану бізнесу, активів підприємств;

допомога в реструктуризації активів, що належать боржникам;

супровід відчужень активів підприємств-боржників на конкурсах, аукціонах, торгах, списаннях, прямих продажах;

розробка і виконання плану санації;

кримінальні провадження, пов'язані з процедурою банкрутства;

судова реструктуризація.

bottom of page