top of page

Авторське право і медіа право

    Адвокатська компанія „Андрій Мягкий і партнери” завжди готова допомогти своїм клієнтам у сфері авторського права й медіа-права. Ми можемо представляти інтереси телерадіоорганізацій, різноманітних друкованих видавництв, виробників і дистриб'юторів програмного забезпечення, дизайнерських студій, розробників Інтернет сайтів, продакшн-студій, провайдерів мобільного контента, рекламних агенцій:

Договірна робота

Розробка всіх видів договорів у сфері авторського права й суміжних прав (ліцензійних договорів, договорів про відступлення прав, договорів авторського права та інших), договорів про придбання прав на формати телевізійних передач, серіалів.Підготовка договорів про поширення телерадіопрограм в ефірних, кабельних, супутникових системах, у мережі Інтернет і т.д.

Договірне оформлення відносин у сфері реклами, спонсорства, продакт-плейсмента.

Договірне оформлення кожного етапу діяльності друкованого ЗМІ.

Законопроектна і аналітична діяльність

Участь в розробці законопроектів у сфері телебачення й радіомовлення, кінематографії, авторського права і суміжних прав.

Моніторинг і аналіз законопроектів в галузі ЗМІ, авторського права й суміжних прав

Правовий аудит

Правовий аудит діяльності компаній у галузі авторського права й суміжних прав.

Правовий консалтинг

Консультування клієнтів з правових аспектів ведення бізнесу в сфері телерадіомовлення, кінематографії і видавничої справи.

Консультування клієнтів з питань авторського права і суміжних прав, починаючи від підтвердження авторства на здобуток і закінчуючи вибором оптимального механізму захисту порушених прав.

Правовий супровід діяльності клієнтів із створення, придбання та використання об'єктів авторського права і/або суміжних прав, в тому числі супровід переговорів з виробниками і дистрибуторами відповідного продукту.

Податкове планування і оптимізація оподаткування в сфері створення та використання об'єктів авторського права і/або суміжних прав.

Представництво

Представництво інтересів клієнтів у відносинах з організаціями колективного управління авторськими і суміжними майновими правами.

Представництво інтересів клієнтів в державних органах, зокрема в сфері ліцензування телерадіомовлення і реєстрації (перереєстрації) друкованих ЗМІ.

Представництво клієнтів на всіх стадіях досудового врегулювання спорів, що виникають у сфері авторського права й суміжних прав.

Представництво інтересів клієнтів у судах загальної юрисдикції, господарських судах і третейських судах.

bottom of page