top of page

Адвокати та юристи компанії „Андрій Мягкий і Партнери” працюють з 1996 року. Очолює компанію почесний член Спілки юристів України адвокат Андрій Мягкий.

Ключовими сферами діяльності адвокатської компанії „Андрій Мягкий і Партнери” є господарське, корпоративне та податкове право, також компанія здійснює правовий захист у сфері кримінального судочинства. Наші юристи супроводжують вирішення складних судових спорів в судових інстанціях всіх рівнів.

Компанія займається реструктуризацією та реорганізацією бізнесу, перетворенням і ліквідацією підприємств і організацій, здійснює супровід операцій з нерухомістю, цінними паперами, повністю супроводжує діяльність підприємств: від зборів акціонерів до отримання правовстановлюючих документів на рухоме та нерухоме майно.

Компанія „Андрій Мягкий і Партнери” надає правову допомогу у розв’язанні корпоративних конфліктів: спори з розміщення, обігу, відчуження акцій, вихід учасників з підприємств, розв’язання конфліктів з іноземними акціонерами, спори про визнання недійсними рішень органів управління, угод, укладених від імені акціонерного товариства, а також вирішення інших складних питань з участі в управлінні у товариствах з обмеженою відповідальністю, в акціонерних товариствах. Зокрема, конфлікти між засновниками, топ-менеджментом, продаж частки, зміщення керівництва, дистанціювання власника, припинення зловживання правом і визнання відсутності прав, протистояння рейдерським технологіям.  

 

Адвокатська компанія „Андрій Мягкий і Партнери” надає послуги з реєстрації підприємств та іноземних представництв, супроводжує угоди та інвестиційні проекти, представляє інтереси клієнта в органах виконавчої і законодавчої влади, адміністративних, податкових і правоохоронних органах. Ми можемо допомогти зареєструвати торгову марку, отримати дозвіл на роботу іноземних співробітників, провести ліцензування діяльності, отримати сертифікати і оформити необхідну документацію для митних органів, акредитувати представництво і філіали або ліквідувати підприємство.

Ми консультуємо з питань підготовки пакету документів, необхідних для створення, реєстрації та організації діяльності представництва іноземної компанії на території України, отримання свідоцтва про реєстрацію в Міністерстві економіки України, реєстрації в податкових органах та всіх необхідних фондах, відкриття рахунку в банку, отримання ідентифікаційного коду для іноземця. Також надаємо допомогу у виборі юрисдикції при створенні іноземної компанії, податковому плануванні, збереженні активів, здійсненні рефінансування проектів (бізнесу) за участю Європейських банків.

Адвокатська компанія „Андрій Мягкий і Партнери” співпрацює з серйозними і відповідальними клієнтами!

bottom of page